سوالات متداول

i) ابتدا در سایت ثبت نام بفرمائید و پس از تائید عضویت شما در حالتی که در سایت ورود (login) کرده‌اید به بخش عرضه‌ها (عرضه‌های مستقیمو غیر مستقیم) مراجعه بفرمائید.

ii) در بخش عرضه‌ها، عرضه مورد نظر خود را در جدول انتخاب کرده و گزینه خرید را انتخاب کنید.

iv) فرم خرید عرضه را تکمیل کرده و ارسال نمائید. (در این فرم می‌توانید عرضه‌های دیگر مورد نظر خود را نیز برای خرید ثبت نمائید)

v) سفارش شما توسط پرسنل شرکت عادل مشاهده شده و جزییات حساب ، قیمت و … طی نامه ای به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

vi) در این مرحله کاربر اقدام به پرداخت صورت حساب میکند و اقدامات لازم جهت حمل، پیگیری و صدور LOA توسط شرکت عادل انجام خواهد شد.

تمامی مشتقات نفتی، روانکارها، محصولات پتروشیمی، مواد معدنی، سیمانی،مواد غذایی،مغذی ، نهادهای دامی و کشاورزی، مواد شیمیایی و… در وبسایت قابل خرید می‌باشد و لیست کامل این محصولات در منوی محصولات سایت قابل مشاهده است.

محصولات تمامی پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌های کشور در وبسایت در بخش منوی اصلی مجموعه‌های عرضه کننده‌ی سایت قابل مشاهده است.

بله، خریداران محترم می‌توانند هر شرکت بیمه‌ای که در نظر دارند را انتخاب کنند. اگر خریداری تمایل داشته باشد می تواند از خدمات پست ترید ما به صورت کامل استفاده کند که بیمه هم از موارد زیرمجموعه آن است.

منظور از عرضه مستقیم، عرضه محصولاتی می­‌باشد که توسط گروه  کارآفرینان توسعه تجارت بین الملل عادل عرضه می‌شود و جزء ذخایر موجود خود شرکت می‌باشد.

عرضه غیرمستقیم نیز، خرید محصولات عرضه شده در بازار بورس بوده که توسط گروه تجارت  عادل طبق شرایط خاصی برای مشتریان حقیقی یا حقوقی خریداری می‌شود.