درباره ما

معرفی

گروه کارآفرینان توسعه تجارت بین الملل عادل متشکل از چهار شرکت کوماس، لردلاین، آینده نیشتمان، شرکت شهرک‌های صنعتی عراق، شرکت تضامنی تاپ کرون و شرکت حمل و نقل بهی ترابر می‌باشد. این گروه با تسلط به قوانین بازرگانی و گمرکی و با صداقت و امانتداری و همچنین با توجه به ۲۰ سال تجربه در امور بازرگانی و با به کارگیری کارشناسان کارآزموده و مجرب توانسته خدمات رسانی به مشتریان خود را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن به انجام برساند.

وجه تمایز

وجه تمایز گروه کارآفرینان توسعه تجارت بین الملل عادل صداقت و پیشینه نیک و رضایتمندی مشتریان و همکاران تجاری است. این شرکت توانسته سهم عظیمی از خدمات واردات و صادرات در صنایع مختلف را در طی ۲۰ سال در کشور داشته باشد. گروه تجارت بین الملل عادل این افتخار را دارد که در کمتر از یک سال اخیر بیش از ۸۲۰،۰۰۰ تن از فرآوده‌های نفتی، محصولات پتروشیمی و شیمایی را به مقصد ۱۲ کشور خارجی صادر و ترانزیت نماید. گروه کارآفرینان توسعه تجارت بین الملل عادل با افتخار توانست رکورد ترانزیت و حمل بیش از ۲۱۰،۰۰۰ تن فرآورده‌های نفتی از عراق را از طریق بنادر جنوبی ایران در ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۰ ثبت نماید.

820,000 تن

صادرات در یک سال

210,000 تن

صادرات در 6 ماه نخست

12 میلیون دلار

صادرات مازوت

43 میلیون دلار

صادرات قیر

هدف

هدف این گروه انجام کلیه خدمات بازرگانی خارجی، حمل و نقل بین المللی و ترخیص کالا با اطمینان و سادگی است در همین راستا برای اولین بار دست به اقدامات نوینی زده است از جمله طراحی پلتفرم و اپلیکیشن برای مشتریان خود جهت تسهیل در امور خرید یا فروش کالاهای خود در داخل یا خارج از کشور

حمل و نقل

گروه کارآفرینان توسعه تجارت بین الملل عادل با اعتقاد به اصل امانتداری وبا توجه به اهمیت ترانزیت در زمینه‌های حمل و نقل ریلی، هوایی، دریایی و زمینی با امکانات حمل و نقلی خود و با همکاری شرکت حمل و نقل بهی ترابر و همچنین با تضمین، کالای درخواستی شما را با همان کیفیت و کمیت در مقصد تحویل می دهد.

بیمه

گروه کارآفرینان توسعه تجارت بین الملل عادل با پشتوانه تجربه خود و همچنین با توجه به چندین سال سابقه همکاری با صندوق ضمانت صادرات ایران و تجربه صدور انواع بیمه نامه‌های اجتماعی و باربری آماده همکاری با تمامی بازرگانان و تجار فعال می‌باشد. 

ترخیص و گمرک

ترخیص کالا از گمرک مهم‌ترین فرآیند در زمینه واردات کالا است که بسته به قوانین و مقررات کشورها قوانین و سلسله مراتب گوناگونی دارد. با سپردن فرآیند ترخیص کالاهای تجارت خود به گروه تجارت بین الملل عادل نه تنها در وقت خود صرفه جویی می‌کنید بلکه از پرداخت هزینه‌های سنگین و بیهوده نیز جلوگیری به عمل می‌آورید.

نمودار سازمانی گروه تجارت بین الملل عادل